4 SPOSOBY NA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ

WYSTAWA KLOCKÓW LEGO


 • Niesamowite, wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków
 • Eksponaty interaktywne
 • 15 tirów klocków oraz sprzętu
 • 1700 m2 powierzchni
 • niemal 100 makiet
 • Setki eksponatów dla dzieci i dorosłych

EDUKACJA


 • Human Body - nietypowa lekcja biologii
 • Budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną
 • Wydarzenia historyczne
 • Eksponaty interaktywne – roboty
 • Instrumenty
 • Interaktywna Mapa Europy
 • Pierwszy krok człowieka na Księżycu
 • Zburzenie Muru Berlińskiego
 • Sceny znane z filmów i bajek
 • I wiele innych

FUN PARK


 • Strefa zabaw klockami LEGO dla dzieci w każdym wieku
 • Zjeżdżalnie samochodowe
 • SUPER SHAKER - zostań Super Budowniczym i sprawdź wytrzymałość swoich budowli
 • Klocki Duplo dla przedszkolaków
 • Strefa do budowania wielkich budowli z ogromnych klocków
 • Brick Wall - ściana do „pisania” klockami
 • Brick Mosaic Galery - miejsce do „malowania” klockami
 • Strefa gier LEGO na Play Station 4
 • Oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i nie tylko

HUMAN BODY


Naukę ułatwią i uprzyjemnią eksponaty wykonane z ulubionych klocków. Można zobaczyć podstawowe układy człowieka, takie jak: układ oddechowy, pokarmowy i kostny precyzyjnie zbudowane w całości z klocków. Fascynujące modele ukazujące budowę ludzkich narządów pozwalają najmłodszym na zdobycie wiadomości na temat funkcjonowania organizmu, a starszym na sprawdzenie wiedzy na temat anatomii i fizjologii człowieka.
Na wystawie można zobaczyć między innymi:

Slide Left Slide Right

AIR FORCE ONE
Największy na świecie samolot wykonany z miliona klocków Lego


Lego

Aleja gwiazd sportu z klocków lego® w skali 1:1

Piotr Celeban
65.000 klocków

Robert lewandowski
70.000 klocków

Rafał Sonik i jego QUAD
250.000 klocków

HUMAN BODY
Nietypowa lekcja biologii

Fascynujące modele ukazujące budowę ludzkich narządów, pozwalają najmłodszym na zdobycie wiadomości na temat funkcjonowania organizmu, a starszym na sprawdzenie wiedzy na temat anatomii i fizjologii człowieka. Naukę ułatwią i uprzyjemnią eksponaty wykonane z klocków Lego. Można zobaczyć precyzyjnie zbudowanie podstawowe narządy człowieka, takie jak: mózg i serce, jak również układ oddechowy, pokarmowy i kostny.

INTERAKTYWNA MAPA EUROPY

Ogromna, interaktywna mapa Europy wykonana w całości z klocków, pokazuje nie tylko najmłodszym zwiedzającym granice państw ich stolice, flagi czy europejskie księstwa. Dzięki niej będzie można poszerzyć wiedzę dotyczącą najważniejszych, z punktu widzenia Polski, organizacji europejskich.

DWORZEC KOLEJOWY W GDYNI 1926 – 1944

Po włączeniu w 1920 r. Gdyni do Polski i podjęciu decyzji o budowie miasta i portu, nastąpiło znaczne zwiększenie ruchu pasażerskiego. W związku z tym w latach 1923-1926 rozpoczęto budowę nowego, murowanego i okazałego gmachu. Zbudowany w stylu narodowo – dworkowym dworzec został otwarty w lipcu 1926.

PIERWSZY KROK CZŁOWIEKA NA KSIĘŻYCU

Makieta przedstawiająca scenę "małego kroku dla człowieka, ale wielkiego skoku dla ludzkości" czyli finału misji Apollo 11. Pamiętnego dnia 21 lipca 1969 Neil Armstrong jako pierwszy opuścił lądownik. W trakcie pobytu na księżycu wraz z Edwin'em Aldrin'em zebrali próbki i zamocowali na powierzchni księżyca amerykańską flagę.

STADION WROCŁAW

NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE CZŁOWIEK ZBUDOWANY Z KLOCKÓW LEGO - ROBERT WADLOW

Wykonana w całości z klocków postać przedstawia Roberta Wadlow’a, najwyższego znanego człowieka w historii. Wadlow miał 272 cm. Postać wybudowana została w skali 1:1.

INSTRUMENTY MUZYCZNE

Makieta edukacyjna przedstawiająca popularne instrumenty muzyczne takie jak: gitara, trąbka, perkusja, akordeon i skrzypce. Zwiedzający będą mieli okazję nie tylko zobaczyć instrumenty wykonane z tego nietypowego budulca, ale także poznać historię każdego z nich.

Lego

BAZA KSIĘŻYCOWA

Baza na księżycu odległej planety, na której każdy może się osiedlić. Sprawdź czy potrafisz znaleźć takie postaci jak: Batman, SpongeBob, Obcy, IronMan, Buzz Astral, Spiderman, Nesquick, Anakin Skywalker z dziećmi.

GOTHIC: WITAMY W KOLONII

Makieta inspirowana światem gry Gothic. Gothic to pierwsza część serii gier, opowiadającej o przygodach bezimiennego bohatera. Fabuła gry opowiada o dziejach bohatera w kolonii karnej, zwanej Górniczą Doliną. Bezimienny bohater z towarzyszami walczy z górskim trollem, żeby zdobyć kolejny składnik do tajemniczej orkowej mikstur. Kto zwycięży a komu się nie uda? Czy Bezimienny zrobi kolejny krok w stronę wyzwolenia Kolonii? Czy plan ataku strażników się powiedzie? Która frakcja wyjdzie ze starcia wzmocniona?

PLAC SATOR

Plac Sator to najważniejszy plac w Ankh-Morpork. Ankh-Morpork to najważniejsze miasto w Świecie Dysku. Świat Dysku to wieloksiąg Terry’ego Pratchetta, którego akcja toczy się w świecie o kształcie dysku. Na makiecie można znaleźć kilku bohaterów książek.

Są tam: Babcia Weatherwax, Eskarina Kowal, Gardło Sobie Podrzynam Dibbler, Sierżant Colon, Kapral Nobby Nobbs, Reg Shoe, Ogrodnik Modo, Śmierć. Zobaczyć możemy również autora książek ze Świata Dysku.

STRASZNY DWÓR

POJAZDY MILITARNE

Czołgi, helikoptery wojskowe, transportery, katiusze

SZKARŁATNY NARWAL

„Szkarłatny narwal” ponownie pływa na klockowych morzach. Gwardziści jednak nie wiedzą, że zaprzyjaźnionej załogi statku już nie ma... Narwal został przejęty przez piratów! Co planują piraci? Dlaczego zdecydowali się na strzał w stronę gwardzistów? Czy działają w zmowie z grupą atakującą patrol żołnierzy? Czy mieszkańcom miasta grozi niebezpieczeństwo? Czy dowódca gwardii zareaguje na czyhające niebezpieczeństwo?

MAKIETA PORTU

WIOSKA ŚREDNIOWIECZNA

BITWA PANCERNA

ŚREDNIOWIECZNY ZAMEK

Stocznia Gdańsk

Model powstał ze względu na olbrzymią wartość symboliczną i historyczną jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów Trójmiasta, który wraz z górującymi nad stocznią żurawiami stanowi nieodłączny element panoramy Gdańska.

BAZA KSIĘŻYCOWA

Baza na księżycu odległej planety, na której każdy może się osiedlić. Sprawdź czy potrafisz znaleźć takie postaci jak: Batman, SpongeBob, Obcy, IronMan, Buzz Astral, Spiderman, Nesquick, Anakin Skywalker z dziećmi.

HIPODROM

Zawody w skokach przez przeszkody w Zbudujcowie Wielkim.

Zamek w Malborku

PAŁAC „MAŁY WERSAL” ZE ŚWIERKLAŃCA

Makieta wzorowana na nieistniejącym już, a jednym z najbardziej okazałych pałaców wybudowanych na terenach Śląska. Mały Wersal zbudowano z inicjatywy Guido Henckel von Donnersmarcka w 1867 roku dla jego żony Blanki de Paiva. W pałacu umieszczono 34 komnaty o bardzo dużej powierzchni oraz 6 luksusowych apartamentów. Wszystko wyposażone było w nowoczesne i ekskluzywne łazienki, systemy ogrzewania i wentylacji. Pałac zachwycał. Wokół niego powstał wspaniały park i dziedziniec bogato i gustownie zdobiony.

SCENKI Z ŻYCIA WZIĘTE

BAZA BLACKTRON

Baza zaopatrzeniowo-inwazyjna BlackTron - forpoczta sił głównych BlackTron. Gdziekolwiek pojawi się ta budowla, mieszkańcy okolicznych systemów planetarnych nie będą już spać spokojnie...

ZBURZENIE MURU BERLIŃSKIEGO

Scena przedstawiająca zburzenie słynnego muru wybudowanego w czasie zimnej wojny pomiędzy Berlinem Zachodnim i Berlinem Wschodnim. Zburzenie muru zapoczątkowane zostało 9 listopada 1989 roku i stało się jednym z najważniejszych symboli zakończenia zimnej wojny i upadku żelaznej kurtyny.

Minecraft
Ninjago
Scooby Doo
Lego Mixels
SERIA LEGO CREATOR

Planeta Mustafar

Star Wars Zemsta Sithów – przedstawia planetę Mustafar, na której schowali się przywódcy Konfederacji Niezależnych Systemów. Na tej planecie doszło do pierwszej walki między bohaterami Darth Vader a Obi-Wan Kenobi.


Lego

EREBOR

Na makiecie odwzorowana została wielka twierdza Erebor – Samotna Góra. Jest jednym z głównych miejsc akcji Hobbita, dawną siedziba krasnoludów, głównym celem wyprawy bohaterów książki. O Samotnej Górze wspominają również postacie z „Władcy Pierścieni”, bowiem istniejące tam królestwo odgrywa pewną rolę w konflikcie między siłami dobra i zła, przedstawionymi w powieści. Wybudowane zostały zarówno front budowli jak i wnętrza. Fasada budowli została możliwie wiernie odwzorowana. Budowla ma 205 cm wysokości, pochłonęła ponad 120 tys. klocków i rok pracy budowniczego.

QUEEN MARY II

Jedną z wielu pereł Wystawy jest rekonstrukcja liniowca pasażerskiego Queen Mary II. Model ma 1,8 metra długości i jest wzorowany na brytyjskim statku pasażerskim zwodowanym w 2003 r.

PŁONĄCY WIEŻOWIEC

Makieta przedstawia inscenizację akcji ratowniczych prowadzonych przez straż pożarną, ratownictwo medyczne oraz policję.

TECHNIC

Technologia w świecie "4 kółek" i nie tylko - pojazdy wprowadzające w zdumienie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dźwigi, auta terenowe, wyścigowe, helikoptery, maszyny budowlane - wszystko z silnikami, przekładniami itp. jak w prawdziwym świecie.

ŚWIAT KSIĘŻNICZEK DLA DZIEWCZYNEK

PŁONĄCY WIEŻOWIEC

Makieta przedstawia inscenizację akcji ratowniczych prowadzonych przez straż pożarną, ratownictwo medyczne oraz policję.

Pająk - poprzez zastosowanie odpowiedniego mechanizmu zamieniamy ruch obrotowy wałka na ruch przypominający kroczenie. U naszego pająka rolę wzroku odgrywa specjalny czujnik podczerwieni, który dostarcza informacji jak daleko znajduje się przeszkoda.

WIEŻA NA GÓRSKIM JEZIORZE

POSTACIE Z BAJEK

Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna.

WIELKIE RZECZY W MIKROSKALI

Architektura

Pojazdy z kategorii fantastyka

Zamek Camelot

OŚRODEK WCZASOWY

Makieta z cyklu wspomnień czar. Przedstawia pracowniczy ośrodek wczasowy dużego zakładu przemysłowego. Wielu z dorosłych z rozrzewnieniem wspomina pobyt w takich miejscach. Centralnym miejscem ośrodka była jadalnia.

PARK JURAJSKI

Fragment Isla Nublar (Zachmurzonej Wyspy) przedstawiający jedną z najbardziej rozpoznawalnych scen pierwszej części „Parku Jurajskiego” - ucieczkę gallimimów.

OGROMNE MIASTECZKO WESTERNOWE

Miasto prawdziwych kowbojów – akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Niesamowite klimatyczne miasteczko, w którym nasi budowniczy odtworzyli: dworzec kolejowy, saloon, hotel, biuro szeryfa, więzienie oraz bank. Ukazano scenki z życia z drugiej połowy XIX wieku, walki z Indianami, wojnę secesyjną, „gorączkę złota” i hodowlę bydła.

4 kółka w świecie Lego

Dziesiątki pojazdów, a wśród nich: Audi, Bugatti, Lamborghini, Mercedes-Benz, Syrena

OKRĘT NEPTUN

Model wykonany z klocków przedstawia replikę galeonu zbudowanego na potrzeby filmu „Piraci” Romana Polańskiego (1986 r). W chwili premiery filmu był najdroższym rekwizytem jaki kiedykolwiek wykorzystano w filmie. Model ma 170 cm długości, 130 cm wysokości i 50 cm szerokości.

SERIA ROBOTÓW LEGO MINDSTORMS

Makieta górsko-kolejowa

Krajobraz inspirowany okolicami Czeskiego Raju, Karkonoszy czy Czesko-Saksońskiej Szwajcarii. Na wiadukcie znajduje się wagon motorowy serii M 152.0 (810). Model jest w skali 1:44. Wagony te produkowane były w Czechosłowacji w latach 1975–1982. Posiadały 55 miejsc siedzących.

ARTEMIZJON

Rekonstrukcja greckiej budowli, bazująca na domniemanym wyglądzie Świątyni Artemidy w Efezie, znanej pod nazwą Artemizjon - dla starożytnych Greków jeden z siedmiu cudów świata. Budowla o wymiarach 130 na 69 m zbudowana była na rozkaz króla Lidii Krezusa około 560 p.n.e. Model przedstawia świątynie z frontową kolumnadą na dziesięć kolumn. Łącznie jest 88 kolumn zewnętrznych.

SOPLICOWO


Soplicowo to rodzinna posiadłość głównych bohaterów „Pana Tadeusza”- poematu Adama Mickiewicza. Dwór szlachecki (z drewna, lecz podmurowany) w brzozowym gaju, wśród litewskich lasów. Wewnątrz naszego dworku znajdują się urządzone wnętrza: sień, salon, pokoje Sędziego, Zosi, Telimeny i pokoje gościnne.

Kolorowy świat Lego Friends dla dziewczynek

KULTOWE POJAZDY ZNANE W CAŁEJ EUROPIE

NORMANDIA 1944 R.

Fantastyka i roboty

Bitwa Pancerna – Bitwa na Łuku Kurskim

Największa bitwa pancerna w dziejach rozegrana pomiędzy siłami niemieckimi a radzieckimi na froncie wschodnim podczas II wojny światowej niedaleko miasta Kursk między 5 lipca a 23 sierpnia 1943 roku.


Kolekcja małych pojazdów Star Wars w konwencji serii Microfighters

Żuraw teleskopowy na podwoziu gąsienicowym Model w skali 1:22


Żuraw wieżowy często spotykany na placach budowy. Model w skali 1:20 ma ok. 130cm wysokości

Fabryka klocków św. Mikołaja

Największy żuraw gąsienicowy serii LR o udźwigu do 280t. Model w skali 1:43

U-BOOT VIIC

Okręt podwodny typu VIIC – najliczniejsza wersja okrętu typu VII, produkowana od 1940 roku, stanowiąca trzon floty podwodnej III Rzeszy w czasie II wojny światowej. Do końca wojny wprowadzono do służby prawie 500 okrętów tego typu, z których 80% zostało zatopionych. Załogę każdego stanowiły 44 osoby. Uzbrojone były w wyrzutnie torped: cztery na dziobie i jedną na rufie, z zapasem 14 torped oraz armatę na pokładzie. Model w skali1:43, mierzy ponad 150 cm długości.

Sceny i postacie z kina różnych epok

Wieża Borgiów - Wieża ze słynnej gry Assassin's Creed Brotherhood

Szachy z klocków Lego

Lotnictwo to starsze i nowoczesne

I WIELE,
WIELE
INNYCH...


Regulamin Fun Park

KONKURS DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI


Stwórz w dowolnej technice samolot Air Force One i wygraj sprzęt sportowy dla Szkoły lub Przedszkola.


Zapraszamy serdecznie wszystkie klasy ze Szkół Podstawowych oraz grupy Przedszkolne do udziału w Konkursie na pracę plastyczną przedstawiającą samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pracę można wykonać dowolną techniką – np. kredki, farby, papier kolorowy, plastelina, płótno, karton falisty, bibuła itp.

Każda praca ma szansę na wygraną – wystarczy tylko troszkę chęci, ciekawy pomysł, kilka rąk do pracy i obowiązkowy uśmiech na twarzy. Pracę należy zamieszczać na własnym profilu na Facebooku oraz na profilu Wystawy Budowli z Klocków do 23.01.2018 r. do godziny 15:00.
Zwycięzcę w głosowaniu wyłaniają Internauci na stronie: https://www.facebook.com/WystawaBudowlizKlockow

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego o wartości 500zł. Więcej informacji i szczegółów dotyczących Konkursu w regulaminieBUDOWLE AUTORSKIE


Jeżeli posiadasz ciekawą budowlę autorską wybudowaną z klocków LEGO® i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, prześlij nam zdjęcia na adres pracownia@wystawaklockow.pl

CENNIK

Bilety można nabyć w kasach w godzinach otwarcia wystawy. Z tak zakupionym biletem możesz od razu wejść na Wystawę.
Regulamin sprzedaży online

Wszystkie atrakcje w cenie biletu

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: czynne od 10.00 - 20.00

BILET PORANNY
10:00 – 15:00
cena 18 zł/osoba

BILET POPOŁUDNIOWY
15:00 – 18:30
cena 22 zł/osoba

BILET 2+2 i więcej
15:00 – 18:30
(min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe)
cena 18 zł/osoba

BILET WIECZORNY
18:30 – 20:00
cena 15 zł/osoba

SOBOTA, NIEDZIELA I ŚWIĘTA: czynne od 10.00 - 20.00

BILET WEEKENDOWY
10:00 – 18:30
cena 22 zł/osoba

BILET 2+2 i więcej
10:00 – 18:30
(min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe)
cena 18 zł/osoba

BILET WIECZORNY
18:30 – 20.00
cena 15 zł/osoba

Z uwagi na odbywające się na Stadionie Wrocław mecze Ekstraklasy w podanych poniżej terminach będą obowiązywały następujące godziny otwarcia Wystawy

26.11 (niedziela) - Wystawa czynna w godz. 9.00 - 15.00, kasy biletowe do godz. 14.00

9.12 (sobota) - Wystawa NIECZYNNA

15.12 (piątek) - Wystawa czynna do godz 17.30, kasy biletowe do godz. 16.30

ZAPROSZENIA:

Do wykorzystania w dowolnie wybranym terminie - cena 22 zł/osoba
Zaproszenia dostępne w kasach. Osoby posiadające zaproszenie wchodzą na wystawę bez kolejki.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu

WYDARZENIE ROKU WE WROCŁAWIU DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Wszelkie indywidualne pytania prosimy kierować:

Infolinia: 71 700 02 11
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
w soboty, niedziele i święta od 10.00 - 18.00Nie prowadzimy rezerwacji dla osób indywidualnych! Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (Dział FAQ).

wroclaw[at]wystawaklockow.pl
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych i dla wózków. Lokale klimatyzowane.


Parking dla autokarów – ul. Królewiecka
Więcej informacji o parkingach i opłatach na stronie www.stadionwroclaw.pl

Z biletem Lego zwiedzaj taniej Stadion Wrocław! Rezerwacje: zwiedzanie@stadionwroclaw.pl lub tel.: 71 77 68 058
Więcej informacji na www.stadionwroclaw.pl

WSTĘP BEZPŁATNY PRZYSŁUGUJE:

1) dzieciom do 95 cm wzrostu
2) dzieciom niepełnoletnim z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym
3) wychowankom domów dziecka


Regulamin wystawy


CENNIK BILETÓW GRUPOWYCH:

Dotyczy tylko Szkół, Przedszkoli oraz innych Placówek Edukacyjnych od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 15:00.

Minimum 10 osób
15 zł/osoba

Zakup biletu grupowego odbywa się wyłącznie w kasach biletowych bądź za pomocą przelewu - honorowana jest tylko przedpłata. Na każde 10 osób 1 opiekun wchodzi bezpłatnie.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja grup.

Rezerwacji biletów grupowych można dokonać drogą mailową lub telefoniczną w godzinach 8:00-16:00:
Adres email: wroclaw[at]wystawaklockow.pl
Numer telefonu: 71 700 02 11
Grupom zorganizowanym sugerujemy
wejście w godz. 09:00 – 15:00.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Czy na Wystawie znajdują się te same budowle co dwa lata temu?

Nie, Wystawa jest całkowicie nowa.


Czy istnieje możliwość skorzystania z szatni?

Tak. Obok kas Wystawy znajduje się szatnia. Korzystanie z szatni jest nieobowiązkowe i płatne 2 zł za jedną pozostawioną rzecz.


Jaki jest czas zwiedzania Wystawy Klocków?

Czas zwiedzania Wystawy jest nieograniczony. W zależności od zainteresowania można pozostać na Wystawie nawet do zamknięcia. Średni czas zwiedzania to około 1,5 godziny.


Czy jeśli przyjdziemy na Wystawę bez biletów online będzie można zakupić bilety w kasie?

Bilety sprzedawane są również w kasach w godzinach otwarcia Wystawy.


W jaki sposób można zakupić bilety na Wystawę?

Bilety można zakupić online na naszej stronie internetowej klikając ikonę KUP BILET ONLINE oraz bezpośrednio w kasach Wystawy w godzinach jej otwarcia.


Czy jeśli ktoś zakupił bilet Online musi stać w kolejce?

NIE. Osoby, które posiadają bilety Online wchodzą specjalną bramką bez kolejki.


Czy bilety Online należy drukować?

Bilety Online można okazać przy wejściu w wersji papierowej lub elektronicznej na urządzeniu przenośnym.


Co jeśli bilet Online nie przyszedł na skrzynkę mailową?

Jeśli płatność za bilety została dokonana poprawnie prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość – wiadomość z dołączonymi biletami powinna zostać dostarczona w ciągu maksymalnie 60 minut. Jeśli tak się nie stanie proponujemy zajrzeć w zakładkę SPAM – system czasami przekierowuje tam bilety. Jeśli ten wariant również się nie sprawdził, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z infolinią, bądź kontakt mailowy podany na www.wystawaklockow.pl


Kupiłem bilet online i zapomniałem go zabrać czy wejdę na Wystawę?

Każdy bilet online jest możliwy do zweryfikowania przy kasie. Wystarczy podać swoje dane z przelewu.


Czy można płacić kartą na Wystawie?

Tak, zarówno w kasach biletowych, jak i w sklepie można płacić kartą.


Czy jest możliwość zwrotu zakupionych biletów?

Zwrot biletów jest możliwy na 7 dni przed wydarzeniem, na który został zakupiony bilet.


Czy można zakupić bilety w formie prezentu?

W kasach Wystawy można zakupić Zaproszenia, które można wykorzystać w dowolnym dniu o dowolnej porze w trakcie trwania Wystawy. Cena zaproszenia w dziale cennik.


Komu przysługuje bezpłatny wstęp na Wystawę Klocków?

1) dzieciom do 95 cm wzrostu
2) dzieciom do 18 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym
3) wychowankom domów dziecka.


Jaki dokument jest wymagany aby dziecko niepełnosprawne mogło wejść na Wystawę?

Należy okazać pracownikowi wpuszczającemu na teren Wystawy orzeczenie o niepełnosprawności, bądź legitymację osoby niepełnosprawnej.


Czy Wystawa jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz małych dzieci w wózkach?

Wystawa dostosowana jest zarówno do osób niepełnosprawnych na wózkach, jak i do małych dzieci w wózkach. Nie ma potrzeby pozostawiania wózków przed Wystawą.


W jaki sposób mierzony jest wzrost dzieci?

Przy kasach na wysokości 95 cm zamontowana jest miarka w postaci klocka. Jeśli dziecko zmieści się pod klockiem wchodzi bezpłatnie.


Czy na Wystawie honorowana jest Karta Dużej Rodziny?

Na Wystawie nie jest honorowana Karta Dużej Rodziny.


Jakie warunki należy spełnić aby można było nabyć "Bilet 2+2 i więcej" ?

"Bilet 2+2 i więcej" obowiązuje przy minimum 4 osobach, w tym maksymalnie 2 osobach dorosłych.


Czy na Wystawie są toalety?

Na Wystawie nie ma toalet. Toalety dostępne są w obiekcie, w którym Wystawa się znajduje.


Czy można wyjść i wrócić na Wystawę później?

Bilet wstępu na Wystawę jest biletem jednorazowym. Po wyjściu z Wystawy nie można ponownie wejść na ten sam bilet. Wyjątkiem jest konieczność skorzystania z toalety. Należy wówczas zwrócić się do pracownika Wystawy o przystawienie specjalnej pieczątki.


Czy bilety można rezerwować w sposób telefoniczny?

Rezerwacja biletów dla osób indywidualnych możliwa jest tylko w przypadku zakupu biletów online. Rezerwacje dla grup zorganizowanych przyjmowane są wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z infolinią: www.wystawaklockow.pl


SKLEP STACJONARNY

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wiele wspaniałych zestawów klocków LEGO®, gadżetów, książek, pojemników itd. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny.

DOJAZD

Stadion Wrocław
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław

Parking dla aut osobowych

Wjazd na parking od Alei Śląskiej ( Brama D ). Sugerujemy parkowanie na poziomie 2 parkingu wielopoziomowego, ponieważ tylko z tego poziomu można kładką dostać się na Promenadę ( Esplanadę ) wokół Stadionu. Po zejściu z kładki prosimy kierować się w prawo. Wejście na Wystawę znajduje się 50 metrów do kładki. Parking wielopoziomowy jest płatny - 5 zł / wjazd - gotówką w parkomatach stadionu znajdujących się na terenie parkingu.

Parking dla autokarów – ul. Królewiecka

Więcej informacji o parkingach i opłatach na stronie www.stadionwroclaw.pl

Z uwagi na odbywające się na Stadionie Wrocław mecze Ekstraklasy w podanych poniżej terminach będą obowiązywały następujące godziny otwarcia Wystawy

26.11 (niedziela) - Wystawa czynna w godz. 9.00 - 15.00, kasy biletowe do godz. 14.00

9.12 (sobota) - Wystawa NIECZYNNA

15.12 (piątek) - Wystawa czynna do godz 17.30, kasy biletowe do godz. 16.30

Media o nas

Nasz kanał na

Polsat

Polsat News

TVP INFO

Onet.pl

Gazeta wyborcza

money.pl

Wp.pl

Radio Wroclaw

TVN

TVN24

Świat z klocków LEGO®


dla małego i dużego.

O NAS/ROZWÓJ

Wystawa Klocków to firma zajmująca się projektowaniem, tworzeniem budowli oraz organizacją profesjonalnych wystaw budowli z klocków LEGO®. Pierwsza wystawa została otwarta w 2013 roku w Galerii Sfera w Bielsku Białej. W roku 2015 została ukończona druga, całkowicie nowa wystawa.Aktualnie budowana jest nowa, całkowicie innowacyjna wystawa z ponad 10.000.000 klocków. Celem firmy jest zaprezentowanie raz w roku, w każdym większym mieście w Polsce nowej ekspozycji. Od 2017 r. planowane są również wystawy poza granicami naszego kraju.

W prace nad pierwszą wystawą zaangażowanych było kilkadziesiąt osób, które niemal przez rok składały klocki, tworzyły makiety, budowały gabloty i aranżowały sceny z bajek, filmów oraz realizowały własne pomysły. W tej chwili przy tym niecodziennym projekcie pracuje blisko 100 osób. Klocki oraz budowle pochodzą z kilku krajów Europy, a wiele z nich to rzadko spotykane unikaty, które są bardzo trudno dostępne na rynku.


Zapytania prosimy kierować do poszczególnych działów firmy.

1. Ustalenia terminów dla galerii i centrów handlowych
planowanie[at]wystawaklockow.pl

2. Dział kreatywny - tworzenie oraz aranżacja makiet i budowli
kreatywni[at]wystawaklockow.pl

3. Skup klocków oraz budowli
skup[at]wystawaklockow.pl

4. Public relations oraz kontakt z mediami
media[at]wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Dział marketingu i reklamy
marketing[at]wystawaklockow.pl

6. Opinie na temat wystaw
opinie[at]wystawaklockow.pl

WSPÓŁPRACA

W związku z dynamicznym rozwojem, w każdym większym mieście, poszukujemy jednego partnera, z którym co rok moglibyśmy organizować to spektakularne przedsięwzięcie.

Galerie, centra handlowe lub urzędy miast zainteresowane organizacją wystawy budowli z klocków Lego prosimy o kontakt mailowy planowanie[at]wystawaklockow.pl lub telefoniczny z managerem projektu Rafałem Szymańskim +48 884 988 990.

Jeżeli posiadasz ciekawą budowlę lub masz pomysł na wybudowanie czegoś ciekawego z klocków Lego prosimy o kontakt w celu nawiązania współpracy. skup[at]wystawaklockow.pl

About Us / Development

Wystawa Klockow is a company involved in designing, developing and organizing professional exhibitions with LEGO® bricks. The first exhibition was opened in 2013 at Galeria Sfera in Bielsko Biala. In 2015, a brand new second exhibition was completed.We have created a new and totally innovative exhibition with more than 10 million bricks. The company's goal is to present our new exhibition once a year in major Polish cities. In 2017, we also plan to have exhibitions outside Poland.

The work on the first exhibition involved dozens of people. It took nearly a year of combining bricks, creating mock-ups, building cabinets, creating scenes from fairy tales, movies and implementing various other ideas. At the moment, we have nearly 100 people working on this unusual project. Blocks and buildings come from several European countries and many of them are rare unique pieces that are very hard to find on the market.


Inquiries should be directed to the following departments.

1. The arrangements of deadlines for galleries and shopping centers
planowanie[at]wystawaklockow.pl

2. Creative Department - creation and arrangement of mock-ups and structures
kreatywni[at]wystawaklockow.pl

3. Purchase of blocks and buildings
skup[at]wystawaklockow.pl

4. Public relations and media contact
media[at]wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Marketing and advertising
marketing[at]wystawaklockow.pl

6. Opinions on exhibitions
opinie[at]wystawaklockow.pl

COOPERATION

Due to our dynamic development we look for partners in every major city. We want partners who are willing to work with us every 2-3 years.

Galleries, shopping malls or city offices interested in organizing an excellent “must see” exhibition with Lego bricks can contact us by email or telephone planowanie[at]wystawaklockow.pl project manager Rafal Szymanski +48 884 988 990.

If you have an interesting building or have an idea of something we can build with Lego, please don’t hesitate to contact us for cooperation. skup@wystawaklockow.pl skup[at]wystawaklockow.pl

KONTAKT

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NIE PROWADZIMY REZERWACJI DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH. DOKŁADNE WSKAZÓWKI W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAKUPIĆ BILETY ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "CENNIK"
Infolinia: 71 700 02 11


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 - 16.00
w soboty, niedziele i święta od 10.00 - 18.00


goście indywidualni pomoc[at]wystawaklockow.pl


KONTAKT Z MEDIAMI
Pod tym telefonem nie dokonujemy rezerwacji i nie odpowiadamy na pytania Klientów.
Rafał Szymański: 884 988 990
media[at]wystawaklockow.plLEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®.
Wystawa Klocków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., ul. Strażacka 37, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372669359.

Live Chat Software
X