ZAPRASZAMY DO 24 WRZEŚNIA 2023

CAŁKOWICIE NOWA, PREMIEROWA EKSPOZYCJA2000m2 – 10 MILIONÓW KLOCKÓW

FUN PARKstrefa zabawy klockami

Wielka, kolorowa Strefa Zabawy dla dużych i małych o powierzchni ponad 400 m² z przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D GALLERY - Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D.

Wspaniała Okazja – Druga Wystawa tylko 11 zł

Interaktywna galeria przestrzennych obrazów, służących jako tła do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć w niecodziennych, niezwykłych, a czasem wręcz w abstrakcyjnych i niemożliwych okolicznościach.NOWOŚĆ ! Druga niesamowita strefa obrazów 3D - wystarczą nasze okulary!

CENNIK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Na każde 10 osób 1 opiekun -wejście bezpłatne.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja grup drogą mailową lub pod numerem telefonu:

wroclaw@wystawaklockow.pltel. 71 757 50 40, 795 395 777

ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław

Wystawa znajduje się w Sky Tower, 2 piętro na przeciwko kręgielni.

FAQ

Telefonicznie pod numerem  +48 71 757 50 40,  +48  795 395 777

lub w mailowo: wroclaw@wystawaklockow.pl

Tak, wymagana jest uprzednia rezerwacja grup dla Państwa komfortu i dobrej organizacji.

Tak, kiedy zmienią się plany prosimy o najszybszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Specjalna cena dla grup zorganizowanych dotyczy tylko szkół, przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych od poniedziałku do piątku.

Bilet COMBO uprawnia do wejścia, tego samego dnia na dwie Wystawy tj. pierwszą Wystawę Budowli z Klocków LEGO ze strefą zabawy klockami, oraz drugą galerię selfie – Wystawę 3D Trick Gallery.

3D Trick Gallery to wystawa, która pozwoli ci wykonać fotki w zupełnie niecodziennych, abstrakcyjnych wręcz niemożliwych sceneriach. Więcej szczegółów na stronie: www.3dgallery.pl

Nie ma. Czas ograniczają tylko godziny otwarcia. Średni czas zwiedzania to około 1,5 godziny.

Nie ma takiej potrzeby. Rolę osoby prowadzącej grupę pełni opiekun wchodzący na Wystawę z dziećmi. Prawie każda gablota posiada opis z którym można zapoznać dzieci.

Tak, na Wystawie utworzona jest ogromna strefa zabawy klockami gdzie dzieci mogą budować własne autorskie budowle oraz tworzyć z klocków korzystając z gotowych już inspiracji.

Tak, na Wystawie utworzona jest ogromna strefa zabawy klockami gdzie dzieci mogą budować własne autorskie budowle oraz tworzyć z klocków korzystając z gotowych już inspiracji.

1) dzieciom do 18 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym
2) wychowankom domów dziecka.

Należy okazać orzeczenie o niepełnosprawności ze zdjęciem, bądź legitymację osoby niepełnosprawnej.

Jak najbardziej! Zachęcamy do fotografowania i filmowania a także udostępniania ich w sieci. W przypadku Wystawy 3D Gallery, zdjęcia są podstawą zabawy.

Zakup biletu grupowego odbywa się wyłącznie w kasach biletowych w dniu Wystawy bądź przelewem (przedpłata) przed przyjściem grupy na Wystawę. Ilośc zakupionych biletów równa się ilości osób przybywających na Wystawę, nie ilości zarezerwowanych miejsc.

Nie, toalety znajdują się na terenie centrum handlowego. Proponujemy skorzystać z toalet przed wejściem lub zgłosić pracownikowi Wystawy potrzebę wyjścia do toalety.

Tak, dla grup zapewniamy bezpłatną szatnię.

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®. BEST EVENTS SP. KOMANDYTOWA, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472223164
Polityka prywatności