ZAPRASZAMY 365 DNI W ROKU

CAŁKOWICIE NOWA, PREMIEROWA EKSPOZYCJADWIE STREFY 2000m2 – 10 MILIONÓW KLOCKÓW

FUN PARKstrefa zabawy klockami

Wielka, kolorowa Strefa Zabawy dla dużych i małych o powierzchni ponad 400 m² z przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D GALLERY - Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D.

Wspaniała Okazja – Druga Wystawa tylko 10 zł

Interaktywna galeria przestrzennych obrazów, służących jako tła do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć w niecodziennych, niezwykłych, a czasem wręcz w abstrakcyjnych i niemożliwych okolicznościach.

CENNIK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Na każde 10 osób 1 opiekun -wejście bezpłatne.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja grup drogą mailową lub pod numerem telefonu:

gliwice@wystawaklockow.pltel. 32 442 06 10

ul. Pszczyńska 315
44-100 Gliwice

Wystawa znajduje się wewnątrz Centrum Handlowego naprzeciwko kawiarni Grycan.

FAQ

Jak zarezerwować termin wycieczki na Wystawę?
Telefonicznie pod numerem : 32 442 06 10, 694 099 087 lub mailowo: rezerwacje@wystawaklockow.pl

Tak, wymagana jest uprzednia rezerwacja grup.

Tak, kiedy zmienią się plany prosimy o najszybszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Specjalna cena dla grup zorganizowanych dotyczy tylko szkół, przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych od poniedziałku do piątku.

Bilet COMBO uprawnia do wejścia, tego samego dnia na dwie Wystawy tj. pierwszą Wystawę Budowli z Klocków LEGO ze strefą zabawy klockami, oraz drugą galerię selfie – Wystawę 3D Trick Gallery.

3D Trick Gallery to wystawa- galeria selfie, która pozwoli ci wykonać fotki w zupełnie niecodziennych, abstrakcyjnych wręcz niemożliwych sceneriach. Więcej szczegółów na stronie: www.3dgallery.pl

Nie ma. Czas ograniczają tylko godziny otwarcia. Średni czas zwiedzania to około 1,5 godziny.

Nie ma takiej potrzeby. Rolę osoby prowadzącej grupę pełni opiekun wchodzący na Wystawę z dziećmi. Prawie każda gablota posiada opis z którym można zapoznać dzieci.

Tak, na Wystawie utworzona jest strefa zabawy klockami gdzie dzieci mogą budować własne autorskie budowle oraz tworzyć z klocków korzystając z gotowych już inspiracji.

Jak najbardziej! Zachęcamy do fotografowania i filmowania a także udostępniania ich w sieci, a w przypadku Wystawy 3D Gallery, zdjęcia są podstaw zabawy.

Zakup biletu grupowego odbywa się wyłącznie w kasach biletowych w dniu Wystawy bądź przelewem (przedpłata) przed przyjściem grupy na Wystawę. Ilośc zakupionych biletów równa się ilości osób przybywających na Wystawę, nie ilości zarezerwowanych miejsc.

1) dzieciom do 18 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem
2) wychowankom domów dziecka

Na każde 10 osób 1 opiekun wchodzi bezpłatnie.

Tak, dla grup zapewniamy bezpłatną szatnię.

Nie, toalety znajdują się na terenie centrum handlowego. Proponujemy skorzystać z toalet przed wejściem lub zgłosić pracownikowi Wystawy potrzebę wyjścia do toalety.

 

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®. BEST EVENTS SP. KOMANDYTOWA, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472223164
Polityka prywatności