ZAPRASZAMY DO 10 WRZEŚNIA 2023

CAŁKOWICIE NOWA, PREMIEROWA EKSPOZYCJA1000m2 , 80 premierowych modeli

FUN PARKstrefa zabawy klockami

Wielka, kolorowa Strefa Zabawy dla dużych i małych z przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli.

3D GALLERY - Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D.

Wspaniała Okazja – Druga Wystawa tylko 10 zł

Interaktywna galeria przestrzennych obrazów, służących jako tła do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć w niecodziennych, niezwykłych, a czasem wręcz w abstrakcyjnych i niemożliwych okolicznościach.

CENNIK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Na każde 10 osób 1 opiekun -wejście bezpłatne.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja grup drogą mailową lub pod numerem telefonu:

gdansk@wystawaklockow.pltel. 58 743 24 46, 538 373 211

ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk

Wystawa znajduje się wewnątrz Galerii Handlowej Metropolia, poziom 2, naprzeciwko kina Helios.

FAQ

Telefonicznie pod numerem: +48 58 743 24 46, +48 538 373 211, lub mailowo: gdansk@wystawaklockow.pl

Tak, wymagana jest uprzednia rezerwacja grup dla Państwa komfortu i dobrej organizacji.

Tak, kiedy zmienią się plany prosimy o najszybszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Specjalna cena dla grup zorganizowanych dotyczy tylko szkół, przedszkoli oraz innych placówek edukacyjnych od poniedziałku do piątku.

Bilet COMBO uprawnia do wejścia, tego samego dnia na dwie Wystawy tj. pierwszą Wystawę Budowli z Klocków LEGO ze strefą zabawy klockami, oraz drugą galerię selfie – Wystawę 3D Trick Gallery.

3D Trick Gallery to wystawa, która pozwoli ci wykonać fotki w zupełnie niecodziennych, abstrakcyjnych wręcz niemożliwych sceneriach. Więcej szczegółów na stronie: www.3dgallery.pl

Nie ma. Czas ograniczają tylko godziny otwarcia. Średni czas zwiedzania to około 1,5 godziny.

Nie ma takiej potrzeby. Rolę osoby prowadzącej grupę pełni opiekun wchodzący na Wystawę z dziećmi. Prawie każda gablota posiada opis z którym można zapoznać dzieci.

Tak, na Wystawie utworzona jest ogromna strefa zabawy klockami gdzie dzieci mogą budować własne autorskie budowle oraz tworzyć z klocków korzystając z gotowych już inspiracji.

Jak najbardziej! Zachęcamy do fotografowania i filmowania a także udostępniania ich w sieci. W przypadku Wystawy 3D Gallery, zdjęcia są podstawą zabawy.

Tak, zarówno w kasach biletowych, jak i w sklepie można płacić kartą.

Zakup biletu grupowego odbywa się wyłącznie w kasach biletowych w dniu Wystawy bądź przelewem (przedpłata) przed przyjściem grupy na Wystawę. Ilośc zakupionych biletów równa się ilości osób przybywających na Wystawę, nie ilości zarezerwowanych miejsc.

1) dzieciom do 18 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem
2) wychowankom domów dziecka.

Na każde 10 osób 1 opiekun wchodzi bezpłatnie.

Należy okazać orzeczenie o niepełnosprawności ze zdjęciem, bądź legitymację osoby niepełnosprawnej.

Tak, Wystawa dostosowana jest dla osób zarówno niepełnosprawnych jak i wózków dziecięcych. Nie ma potrzeby pozostawiania wózków przed Wystawą.

Tak, dla grup zapewniamy bezpłatną szatnię.

Nie, toalety znajdują się na terenie centrum handlowego. Proponujemy skorzystać z toalet przed wejściem lub zgłosić pracownikowi Wystawy potrzebę wyjścia do toalety.

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®. BEST EVENTS SP. KOMANDYTOWA, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472223164
Polityka prywatności