4 SPOSOBY NA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ

WYSTAWA KLOCKÓW LEGO


 • Nowa, premierowa ekspozycja
 • Niesamowite, wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków
 • Eksponaty interaktywne
 • 10 tirów klocków oraz sprzętu
 • 1300 m2 ekspozycji
 • ponad 80 makiet
 • Setki eksponatów dla dzieci i dorosłych

EDUKACJA


 • Human Body - nietypowa lekcja biologii
 • Makiety stanu wojennego
 • Budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną
 • Wydarzenia historyczne, znane sceny z filmów i bajek
 • Eksponaty interaktywne – roboty
 • Ogromne lotnisko z modelami samolotów z I i II wojny światowej
 • i wiele innych

FUN PARK


 • Strefa zabaw klockami LEGO dla dzieci w każdym wieku
 • Zjeżdżalnie samochodowe
 • SUPER SHAKER - zostań Super Budowniczym i sprawdź wytrzymałość swoich budowli
 • Klocki Duplo dla przedszkolaków
 • Strefa do budowania wielkich budowli z ogromnych klocków
 • Brick Wall - ściana do „pisania” klockami
 • Brick Mosaic Galery - miejsce do „malowania” klockami
 • Strefa gier LEGO na Play Station 4
 • Oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i nie tylko

KINO EDUKACYJNE


 • Filmy, które ukazują świat nauki i wiedzy przez pryzmat klocków Lego
 • Filmiki prezentujące scenki historyczne rozgrywające się na pokładzie samolotu Air Force One
 • Ciekawostki, zwierzęta, robotyka, budowle, fizyka, pojazdyNa wystawie można zobaczyć między innymi:

Slide Left Slide Right


NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE STATEK "TITANIC" WYKONANY Z KLOCKÓW LEGO®

Lego

Wystawa w Białymstoku to niezwykłe wydarzenie, zarówno w skali naszego kraju, jak i świata. Zaprezentujemy największą i najbardziej spektakularną budowlę z klocków w Polsce, a także jedną z największych na świecie. Budowla, która pochłonęła ponad 500 000 klocków - ma 3 metry wysokości i 11 metrów długości. Będziemy mieli niebywały zaszczyt zaprezentowania Państwu największej na świecie rekonstrukcji TITANICA wykonanej z klocków Lego wybudowanej w skali 1:25


Lego

HUMAN BODY - Nietypowa lekcja biologii

Fascynujące modele ukazujące budowę ludzkich narządów, pozwalają najmłodszym na zdobycie wiadomości na temat funkcjonowania organizmu, a starszym na sprawdzenie wiedzy na temat anatomii i fizjologii człowieka. Naukę ułatwią i uprzyjemnią eksponaty wykonane z klocków Lego. Można zobaczyć precyzyjnie zbudowanie podstawowe układy: oddechowy, pokarmowy i kostny.

WIELKI ŚWIAT STAR WARS®

Hitem Wystawy jest imponująca kolekcja Star Wars, a wśród ponad 50 eksponatów perła Wystawy – zbudowany z kilkudziesięciu tysięcy klocków LEGO, 2 metrowy Star Destroyer. Pojawi się sporo budowli unikatowych, takich jak mistrz Yoda, Sokół Millennium, Gwiazda Śmierci, Darth Maul, R2-D2 oraz wiele innych atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen.

LUNAPARK

10 metrów kwadratowych i prawie 1 metr wysokości oraz kilka przycisków umożliwiających oglądającym uruchamianie poszczególnych elementów tego niezwykłego parku zabaw.

JOHNY 5

Robot wybudowano w skali 1:2. Obecnie jest to jeden z największych na świecie działających robotów zbudowanych z klocków Lego: waży 15 kg i ma ponad 100 cm wysokości.

Scooby Doo

ŚWIAT LEGO FRIENDS

STAR DESTROYER

Perła Wystawy, autorska budowla przedstawiająca potężny statek kosmiczny znany z serii Gwiezdne Wojny. Nasz autorski model imponuje wielkością i dbałością o detale. Wymiary: Długość: 202 cm, szerokość 125 cm, wysokość 58 cm, waga: ponad 50 kg

CYRK

Makieta prezentuje kadr z życia cyrku, gdzie mieści się arena, pojazdy oraz zwierzęta.


JAPOŃSKA WIOSKA

LEGO® Technic

Technologia w świecie "4 kółek" i nie tylko - pojazdy wprowadzające w zdumienie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dźwigi, auta terenowe, wyścigowe, helikoptery, maszyny budowlane - wszystko z silnikami, przekładniami itp. jak w prawdziwym świecie. Na Wystawie będzie można zobaczyć następujące modele: TECHNIC SAMOLOT TECHNIC VOLVO

LEGO® CASTLE & KINGS

Makieta przedstawia średniowieczne miasteczko z zamkami i dworem.


MINDSTORMS

Klocki i nie tylko w świecie LEGO® Mindstorms - świat interaktywnych robotów i maszyn - tu nawet wybitni inżynierowie chwytają się za głowę. Tylko u nas będzie można podziwiać i sprawdzić jak działają:
Robot Gripper - w pełni programowalny. Wyposażony w 3 silniki i czujnik światła. Rozpoznaje 7 różnych kolorów.
Cobra – robot-wąż reagujący na ruch

Lego

HOBBIT, THE LORD OF THE RINGS

Fantastyczny świat hobbitów i mityczna kraina z Władcy Pierścieni.

ZAMEK SMOKÓW

KATEDRA

PLAC BUDOWY

OKRĘT PIRACKI

Minecraft

OPERA W SYDNEY

Londyńskie kamienice

Makieta przedstawiająca wspaniałe, stworzone z ogromną dbałością o szczegóły kamienice serii LEGO Modular Buildings: sklep zoologiczny, dom towarowy, ratusz, kino.

Makiety Stanu Wojennego

Pierwsza makieta pokazuje codzienność stanu wojennego z wszechobecnymi kolejkami w sklepach, charakterystycznymi obwieszczeniami na murach i scenografią wnętrza mieszkania z tamtego okresu. Całość w scenerii typowej dla tych czasów – zobaczymy sklep Pewex, bar mleczny i supersam, a na ulicach maluchy, syreny oraz duże fiaty. Druga natomiast przedstawia miasto nocą, gdy po ogłoszeniu przez generała Jaruzelskiego 13 grudnia 1981 roku stanu wojennego na ulice wyjechały czołgi i wozy opancerzone oraz wprowadzona była godzina milicyjna.

MOZAIKI 3D

Mozaika wykonana w technologii wielowarstwowej 3D, dająca efekt przestrzenny obrazu. W tej technologii przedstawiono postaci znane z serii LEGO City. Obrazki z klocków Lego przedstawiające znane postacie, a wśród nich między innymi Jim Morrison, Bob Marley.


LEGO® DUPLO

Makieta zbudowana z klocków dla najmłodszych

Monsters Fighters

Makieta została zbudowana na podstawie Serii LEGO Monsters. Tło makiety i kilka postaci (duchy, pająki) wykonano w technice fosforescencji. Po naciśnięciu przycisku tło i postacie świecą, co daje niesamowity efekt.

ATAK HORD

Makieta przedstawia oblężenie przez hordy barbarzyńców zamku smoka oraz codzienne życie tego miasta. Znajduje się na niej ponad 3500 minifigur, rycerzy, mieszczan, kupców, żeglarzy oraz około 350 stworzeń od trzody chlewnej, przez konie do smoków. A ponadto niezliczona ilość uzbrojenia z wieloma typami maszyn oblężniczych. Dwa statki handlowe, przypływające do portu, katedra, kilkadziesiąt kamienic, targ portowy, targ magiczny, rzeka miejska, plac musztry, baszty, bramy (morska i lądowa), młyn. Ponieważ trudno jest opisać ogrom i szczegółowość jedynie zobaczenie jej na żywo może zagwarantować pełnię satysfakcji.

LEGO® FRIENDS

Makieta prezentująca centrum miasta Hartlake ze sklepami, szkołą, stadniną koni oraz domem Oliwii. Makieta utrzymana w klimacie wakacyjnych tropików: dom na plaży, baseny, scenka przedstawiająca akcję ratującą zwierzęta.


MAKIETA Dziki Zachód

Makieta zbudowana została z serii LEGO Lone Ranger, w skład której wchodzą: strzelanina w kopalni srebra, pojedynek w Colby City, pościg za pociągiem, ucieczka dyliżansu i obóz Komanczów.


LEGO® Star Wars

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... czyli najwspanialsze pojazdy, rekonstrukcje znanych scen i niezapomniani bohaterowie z Gwiezdnych Wojen Star Wars a w tym między innymi Ewoki i Planety Star Wars, Pojazdy i wiele innych.

Część starożytnego kompleksu FORUM ROMANUM

Replika nieistniejącej już rzymskiej świątyni z 81 roku n.e., wzniesionej na cześć cesarza Wespazjana w zachodniej części Forum Romanum oraz sąsiadujące z nią budowle takie jak: Łuk Septymiusza Sewera, Świątynię Pokoju oraz Rostrę. Całość zajmuje około 5 metrów kwadratowych.

TAJ MAHAL

Indiana Jones

Scena, która jest przykładem nieograniczonych możliwości wyobraźni.

Lego

MAKIETA KOLEJOWA

Niezapomniane wrażenia zapewnią makiety kolejowe z jeżdżącymi pociągami. Tabor jest rekonstrukcją znanych w Polsce lokomotyw i wagonów.

SIMPSONOWIE

Makieta przedstawiająca dom rodziny Simpsonów z Springfield, poza rodziną na makiecie znajduje się ich sąsiad Flanders, klaun Krusty, Apu, Milhouse, Ralph, Nelson, Pan Burns, komisarz Wiggum oraz bohaterowie bajki Drapek i Poharatka.


LEGO® NINJAGO

Świat odważnych wojowników z krainy Ninjago.

LEGO® FRIENDS

Makieta przedstawia sceny z podmiejskiego życia umiejscowionego w fikcyjnym mieście Heartlake City. Makieta utrzymana w klimacie egzotycznych przygód. W bazie ratowniczej ciągle coś się dzieje! Zobacz jak Olivia stara się uratować niedźwiadka przy dzikim wodospadzie lub wsiądź razem z Emmą na motocykl ratowniczy i ruszaj na patrol.


BITWA O KARAIBY

Makieta przedstawia walkę o złoto zrabowane Indianom pomiędzy eskadrą hiszpańską a angielską. Hiszpanie osłaniają ewakuację na brzeg wyspy skrzyni ze skarbem, podczas gdy Anglicy starają się im w tym przeszkodzić. Niestety, brzegi bywały zdradliwe, a ostre rafy stawały się nieubłaganym wrogiem drewnianych kadłubów. Angielski galeon nie miał szczęścia, wielokrotnie trafiony i zepchnięty na rafę koralową osiada na dnie. Tym razem hiszpańskie złoto nie dostało się w ręce wroga.


UNIKATOWY STATEK ŻAGLOWY

Imperial Flag Ship to w istocie okręt flagowy Floty Żaglowej LEGO.


Star Wars Death Star

W gablocie znajduje się unikat Gwiazda Śmierci oraz inscenizacja ataku na Pierwszą Gwiazdę Śmierci z części Nowa Nadzieja.

Imperial Shuttle

Makieta przedstawia scenę z 6 części Gwiezdnych Wojen – Powrót Jedi : przybycie Imperatora na drugą Gwiazdę Śmierci.

Statua Wolności

Symbol Stanów Zjednoczonych odtworzony z klocków LEGO

LOTNISKO

Makieta przedstawiająca modele samolotów z okresu I i II Wojny Światowej.

LEGO® CITY

Ogromne miasteczko z klocków, a w nim lotnisko, dworzec kolejowy, posterunki policji, remiza strażacka, boisko piłkarskie i wiele innych.

ARCHITEKTURA

Dział edukacyjny. Repliki znanych i ciekawych budynków z całego świata m.in Krzywa Wieża w Pizie, Biały Dom, Big Ben, Empire State Building, Opera w Sydney, Most nad Tamizą oraz Taj Mahal - imponujące budowle z ponad 10 tys. klocków Lego Architecture.


TOWER BRIDGE

Most nad Tamizą wybudowany na początku lat 90 XIX wieku. Tower Bridge składa się z dwóch wież i z dwóch przęseł, a wszystko to zbudowane z maleńkich klocków LEGO.

Harry Potter

Hogwart i jego okolice z domkiem Hagrida i statkiem Bułgarów, ulica Pokątna, Nora, autobus Błędny Rycerz.

I WIELE,
WIELE
INNYCH...


Regulamin Fun Park

KONKURS DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI


Stwórz w dowolnej technice TITANICA i wygraj sprzęt sportowy dla Szkoły lub Przedszkola.


Zapraszamy serdecznie wszystkie klasy ze Szkół Podstawowych oraz grupy Przedszkolne do udziału w Konkursie na pracę plastyczną przedstawiającą TITANICA. Pracę można wykonać dowolną techniką – np. kredki, farby, papier kolorowy, plastelina, płótno, karton falisty, bibuła itp.

Każda praca ma szansę na wygraną – wystarczy tylko troszkę chęci, ciekawy pomysł, kilka rąk do pracy i obowiązkowy uśmiech na twarzy. Pracę należy zamieszczać na własnym profilu na Facebooku oraz na profilu Wystawy Budowli z Klocków do 22.01.2018 r. do godziny 15:00.
Zwycięzcę w głosowaniu wyłaniają Internauci na stronie: https://www.facebook.com/WystawaBudowlizKlockow

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego o wartości 500zł. Więcej informacji i szczegółów dotyczących Konkursu w regulaminieBUDOWLE AUTORSKIE


Jeżeli posiadasz ciekawą budowlę autorską wybudowaną z klocków LEGO® i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, prześlij nam zdjęcia na adres pracownia@wystawaklockow.pl

CENNIK

Bilety można nabyć w kasach w godzinach otwarcia wystawy. Z tak zakupionym biletem możesz od razu wejść na Wystawę.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: czynne od 10.00 - 21.00

BILET PORANNY
10:00 – 15:00
cena 14 zł/osoba

BILET POPOŁUDNIOWY
15:00 – 19:30
cena 17 zł/osoba

BILET 2+2 i więcej
15:00 – 19:30
(min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe)
cena 14 zł/osoba

BILET WIECZORNY
19:30 – 21:00
cena 12 zł/osoba

SOBOTA: czynne od 10.00 - 21.00

BILET WEEKENDOWY
10:00 – 19:30
cena 17 zł/osoba

BILET 2+2 i więcej
10:00 – 19:30
(min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe)
cena 14 zł/osoba

BILET WIECZORNY
19:30 – 21.00
cena 12 zł/osoba

NIEDZIELA I ŚWIĘTA: czynne od 10.00 - 20.00

BILET WEEKENDOWY
10:00 – 18:30
cena 17 zł/osoba

BILET 2+2 i więcej
10:00 – 18:30
(min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe)
cena 14 zł/osoba

BILET WIECZORNY
18:30 – 20.00
cena 12 zł/osoba

ZAPROSZENIA:

Do wykorzystania w dowolnie wybranym terminie - cena 17 zł/osoba
Zaproszenia dostępne w kasach. Osoby posiadające zaproszenie wchodzą na wystawę bez kolejki.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu

WYDARZENIE ROKU DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W BIAŁYMSTOKU

Wszelkie indywidualne pytania prosimy kierować:

Infolinia: 85 873 07 66
Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
w soboty, niedziele i święta od 10:00 do 18:00Nie prowadzimy rezerwacji dla osób indywidualnych! Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (Dział FAQ).

bialystok[at]wystawaklockow.pl
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych i dla wózków. Lokale klimatyzowane.

WSTĘP BEZPŁATNY PRZYSŁUGUJE:

1) dzieciom do 95 cm wzrostu
2) dzieciom niepełnoletnim z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym
3) wychowankom domów dziecka


Regulamin wystawy


CENNIK BILETÓW GRUPOWYCH:

Dotyczy tylko Szkół, Przedszkoli oraz innych Placówek Edukacyjnych od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 15:00.

Minimum 10 osób
11 zł/osoba

Zakup biletu grupowego odbywa się wyłącznie w kasach biletowych bądź za pomocą przelewu - honorowana jest tylko przedpłata. Na każde 10 osób 1 opiekun wchodzi bezpłatnie.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja grup.

Rezerwacji biletów grupowych można dokonać drogą mailową lub telefoniczną w godzinach 8:00-16:00:
Adres email: bialystok[at]wystawaklockow.pl
Numer telefonu: 85 873 07 66
Grupom zorganizowanym sugerujemy
wejście w godz. 09:00 – 15:00.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Czy na Wystawie znajdują się te same budowle co dwa lata temu?

Nie, na Wystawie znajdują się inne eksponaty.


Czy istnieje możliwość skorzystania z szatni?

Tak. Obok kas Wystawy znajduje się szatnia. Korzystanie z szatni jest nieobowiązkowe i płatne 2 zł za jedną pozostawioną rzecz.


Jaki jest czas zwiedzania Wystawy Klocków?

Czas zwiedzania Wystawy jest nieograniczony. W zależności od zainteresowania można pozostać na Wystawie nawet do zamknięcia. Średni czas zwiedzania to około 1,5 godziny.


Czy można płacić kartą na Wystawie?

Tak, zarówno w kasach biletowych, jak i w sklepie można płacić kartą.


Czy jest możliwość zwrotu zakupionych biletów?

Zwrot biletów jest możliwy na 7 dni przed wydarzeniem, na który został zakupiony bilet.


Czy można zakupić bilety w formie prezentu?

W kasach Wystawy można zakupić Zaproszenia, które są możliwe do wykorzystania w dowolnym dniu o dowolnej porze w trakcie trwania Wystawy. Cena zaproszenia w dziale cennik


Komu przysługuje bezpłatny wstęp na Wystawę Klocków?

1) dzieciom do 95 cm wzrostu
2) dzieciom do 18 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym
3) wychowankom domów dziecka.


Jaki dokument jest wymagany aby dziecko niepełnosprawne mogło wejść na Wystawę?

Należy okazać pracownikowi wpuszczającemu na teren Wystawy orzeczenie o niepełnosprawności, bądź legitymację osoby niepełnosprawnej.


Czy Wystawa jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz małych dzieci w wózkach?

Wystawa dostosowana jest zarówno do osób niepełnosprawnych na wózkach, jak i do małych dzieci w wózkach. Nie ma potrzeby pozostawiania wózków przed Wystawą.


W jaki sposób mierzony jest wzrost dzieci?

Przy kasach na wysokości 95 cm zamontowana jest miarka w postaci klocka. Jeśli dziecko zmieści się pod klockiem wchodzi bezpłatnie.


Czy na Wystawie honorowana jest Karta Dużej Rodziny?

Na Wystawie nie jest honorowana Karta Dużej Rodziny. Rozwiązaniem jest możliwość zakupu biletu 2+2 i więcej.


Jakie warunki należy spełnić aby można było nabyć "Bilet 2+2 i więcej" ?

"Bilet 2+2 i więcej" obowiązuje przy minimum 4 osobach, w tym maksymalnie 2 osobach dorosłych.


Czy na Wystawie są toalety?

Na Wystawie nie ma toalet. Toalety dostępne są w obiekcie, w którym Wystawa się znajduje.


Czy można wyjść i wrócić na Wystawę później?

Bilet wstępu na Wystawę jest biletem jednorazowym. Po wyjściu z Wystawy nie można ponownie wejść na ten sam bilet. Wyjątkiem jest konieczność skorzystania z toalety. Należy wówczas zwrócić się do pracownika Wystawy o przystawienie specjalnej pieczątki.


SKLEP STACJONARNY

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wiele wspaniałych zestawów klocków LEGO®, gadżetów, książek, pojemników itd. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny.

DOJAZD

Galeria Jurowiecka
ul. Jurowiecka 1
15-101 Białystok

Media o nas

Nasz kanał na

Polsat

Polsat News

TVP INFO

Onet.pl

Gazeta wyborcza

money.pl

Wp.pl

Radio Wroclaw

TVN

TVN24

Świat z klocków LEGO®


dla małego i dużego.

O NAS/ROZWÓJ

Wystawa Klocków to firma zajmująca się projektowaniem, tworzeniem budowli oraz organizacją profesjonalnych wystaw budowli z klocków LEGO®. Pierwsza wystawa została otwarta w 2013 roku w Galerii Sfera w Bielsku Białej. W roku 2015 została ukończona druga, całkowicie nowa wystawa.

Aktualnie budowana jest nowa, całkowicie innowacyjna wystawa z ponad 10.000.000 klocków. Celem firmy jest zaprezentowanie raz w roku, w każdym większym mieście w Polsce nowej ekspozycji. Od 2017 r. planowane są również wystawy poza granicami naszego kraju.

W prace nad pierwszą wystawą zaangażowanych było kilkadziesiąt osób, które niemal przez rok składały klocki, tworzyły makiety, budowały gabloty i aranżowały sceny z bajek, filmów oraz realizowały własne pomysły. W tej chwili przy tym niecodziennym projekcie pracuje blisko 100 osób. Klocki oraz budowle pochodzą z kilku krajów Europy, a wiele z nich to rzadko spotykane unikaty, które są bardzo trudno dostępne na rynku.


Zapytania prosimy kierować do poszczególnych działów firmy.

1. Ustalenia terminów dla galerii i centrów handlowych
planowanie[at]wystawaklockow.pl

2. Dział kreatywny - tworzenie oraz aranżacja makiet i budowli
kreatywni[at]wystawaklockow.pl

3. Skup klocków oraz budowli
skup[at]wystawaklockow.pl

4. Public relations oraz kontakt z mediami
media[at]wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Dział marketingu i reklamy
marketing[at]wystawaklockow.pl

6. Opinie na temat wystaw
opinie[at]wystawaklockow.pl


WSPÓŁPRACA

W związku z dynamicznym rozwojem, w każdym większym mieście, poszukujemy jednego partnera, z którym co rok moglibyśmy organizować to spektakularne przedsięwzięcie.

Galerie, centra handlowe lub urzędy miast zainteresowane organizacją wystawy budowli z klocków Lego prosimy o kontakt mailowy planowanie[at]wystawaklockow.pl lub telefoniczny z managerem projektu Rafałem Szymańskim +48 884 988 990.

Jeżeli posiadasz ciekawą budowlę lub masz pomysł na wybudowanie czegoś ciekawego z klocków Lego prosimy o kontakt w celu nawiązania współpracy. skup[at]wystawaklockow.pl

About Us / Development

Wystawa Klockow is a company involved in designing, developing and organizing professional exhibitions with LEGO® bricks. The first exhibition was opened in 2013 at Galeria Sfera in Bielsko Biala. In 2015, a brand new second exhibition was completed.

We have created a new and totally innovative exhibition with more than 10 million bricks. The company's goal is to present our new exhibition once a year in major Polish cities. In 2017, we also plan to have exhibitions outside Poland.

The work on the first exhibition involved dozens of people. It took nearly a year of combining bricks, creating mock-ups, building cabinets, creating scenes from fairy tales, movies and implementing various other ideas. At the moment, we have nearly 100 people working on this unusual project. Blocks and buildings come from several European countries and many of them are rare unique pieces that are very hard to find on the market.


Inquiries should be directed to the following departments.

1. The arrangements of deadlines for galleries and shopping centers
planowanie[at]wystawaklockow.pl

2. Creative Department - creation and arrangement of mock-ups and structures
kreatywni[at]wystawaklockow.pl

3. Purchase of blocks and buildings
skup[at]wystawaklockow.pl

4. Public relations and media contact
media[at]wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Marketing and advertising
marketing[at]wystawaklockow.pl

6. Opinions on exhibitions
opinie[at]wystawaklockow.pl

COOPERATION

Due to our dynamic development we look for partners in every major city. We want partners who are willing to work with us every 2-3 years.

Galleries, shopping malls or city offices interested in organizing an excellent “must see” exhibition with Lego bricks can contact us by email or telephone planowanie[at]wystawaklockow.pl project manager Rafal Szymanski +48 884 988 990.

If you have an interesting building or have an idea of something we can build with Lego, please don’t hesitate to contact us for cooperation. skup@wystawaklockow.pl skup[at]wystawaklockow.pl

KONTAKT

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NIE PROWADZIMY REZERWACJI DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH. DOKŁADNE WSKAZÓWKI W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAKUPIĆ BILETY ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "CENNIK"


Infolinia: 85 873 07 66


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. W soboty, niedziele i święta od 10.00 do 18.00

goście indywidualni pomoc[at]wystawaklockow.pl
szkoły oraz przedszkola bialystok[at]wystawaklockow.pl


KONTAKT Z MEDIAMI
Pod tym telefonem nie dokonujemy rezerwacji i nie odpowiadamy na pytania Klientów.
Rafał Szymański: 884 988 990
media[at]wystawaklockow.plLEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®.
Wystawa Klocków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., ul. Strażacka 37, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372669359.

Live Chat Software